Перший у світі цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном 
та технологією PowerBoost. 

Презентований у 2016 році 8-полюсний інвертор – основа еволюції технології Samsung Digital Invertor. Використання 8-полюсного електродвигуна в компресорі, замість 4-х полюсного, збільшує точність керування, зменшує навантаження на  двигун та використання електроенергії, зменшує вібрацію та шум зовнішнього блоку. А PowerBoost Technology з цифровим 8-полюсним інвертером значно скорочує час, який потрібен для компресора, щоб досягти максимальної частоти обертів (Гц),  під час запуску*. Таким чином, ви можете насолоджуватися прохолодою швидше!


Теплообмінник DURAFIN.

Завдяки використанню нового типу теплообмінників DURAFIN, вдалося зменшити розміри та вагу зовнішнього блоку, одночасно покращивши ефективність охоложення під час спеки та обігріву за низьких температур зовнішнього повітря.Атмосферний захист зовнішнього блоку. 

Антикорозійне покриття для нового типу теплообмінника DURAFIN із застосуванням потужних антикорозійних матеріалів захистить від корозії та дозволить теплообміннику працювати без втрат ефективності протягом усього встановленого терміну  експлуатації (10-15 років). Ті частини корпусу, що найчастіше піддаються корозії, мають оцинковане покриття, в інших частинах використовується гальванічне фарбування та ABS пластик.


Захист плат управління.
Додатковий контролер Samsung запобігає потраплянню до плати управління високочастотних імпульсів від загальної мережі  живлення. Ця технологія витримує зміну напруги від 80 вольт до 450 вольт.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі  звичайною моделлю Samsung AS18FCMID.

Захист двигуна компресора.
Відмінністю технології захисту компресора Samsung є попередження від можливого його перевантаження при нестабільній  електричній напрузі. Діапазон збільшено до 132В, в порівнянні з попередніми моделями де діапазон починався з 170В.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі звичайною моделлю Samsung AS18ULA.

• Цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном
• PowerBoost Technology
• Теплообмінник DURAFIN
• Потрійний Захист плюс

FMC Flat Multi Channel Плоскотрубний мультиканальний теплообмінник DURAFIN.
F&T Звичайний теплообмміник з мідних труб та алюмініевих ламелей.
8-POLE BLDC Подвійний ротаційний компресор з вентильним безконтактним 8-и полюсним електромотором.

- Производство Тайланд - собственный завод Samsung
(«Thai Samsung Electronics Co. Ltd, Chonburi, Thailand)
- Полная гарантия 5лет на кондиционер
- Tri-Care Filter (антиаллергенный, антибактериальный, антивирусный)
- Работа на обогрев до -20С
- Антикоррозионное покрытие DurafinTM plus

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Samsung серияMaldives AR5500M inverter AR24RSFPAWQNER

  • Производитель: Samsung
  • Код товара:
  • Доступность: На складе
  • 24 999 грн.


Теги: Samsung серия Maldives AR5500M inverter AR24RSFPAWQNER