Модернiзований варiант серii AR9500М. Рiк випуску - з 2019р. Сучасний фреон R32. Страна-виробник Тайланд. Увага! Нова модель маэ нове буквене значення AR12RXPXBWKNEU

Перший у світі цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном та технологією PowerBoost. 

  Презентований у 2016 році 8-полюсний інвертор – основа еволюції технології Samsung Digital Invertor. Використання 8-полюсного електродвигуна в компресорі, замість 4-х полюсного, збільшує точність керування, зменшує навантаження на  двигун та використання електроенергії, зменшує вібрацію та шум зовнішнього блоку. А PowerBoost Technology з цифровим 8-полюсним інвертером значно скорочує час, який потрібен для компресора, щоб досягти максимальної частоти обертів (Гц),  під час запуску*. Таким чином, ви можете насолоджуватися прохолодою швидше!


Трикутна архітектура внутрішнього блоку.

  Унікальний трикутний дизайн Samsung дозволяє найефективнішим чином забезпечувати не лише циркуляцію повітря всередині  вашої кімнати, охолоджуючи чи обігріваючи її за потребою, але і його очищення.Кожна деталь кондиціонера Samsung була розроблена з метою забезпечення надзвичайної ефективності та функціональності. Його внутрішній блок унікального трикутного дизайну має більшу площу, для кращого забору повітря. Покращена та збільшена форма повітророзподільного  механізму, унікальні розподільні жалюзі та вентилятор збільшеного діаметру забезпечують швидше, об’ємніше та комфортніше охолодження чи обігрів повітря, яке швидко досягне кожного куточку вашої кімнати.


Теплообмінник DURAFIN.
  Завдяки використанню нового типу теплообмінників DURAFIN, вдалося зменшити розміри та вагу зовнішнього блоку, одночасно покращивши ефективність охоложення під час спеки та обігріву за низьких температур зовнішнього повітря.Що таке технологія Wind-Free?
  Wind-Free охолодження* ефективно підтримує комфортний рівень прохолоди без неприємного відчуття холодного вітру. Холодне  повітря м’яко розподіляється через 21 000 мікроотворів, тому вам не буде надто холодно або надто спекотно.* Режим роботи пристрою, що передбачає безвітряне охолодження - швидкість потоку повітря менше 0,2 м/с, що не відчувається як вітер –  згідно класифікації ASHRAE (Американська Спілка інженерів з опалення, охолодження та кондиціонування повітря). Режим Wind-Free Cooling споживає на 72% менше електроенергії*, ніж режим Fast Cooling. У Wind-Free режимі компресор працює на мінімальних обертах електродвигуна для підтримання необхідної температури, а вентилятор внутрішнього блока також обертається на мінімальній швидкості. Таким чином, ви можете спокійно залишатися в прохолодному приміщенні, не турбуючись про рахунки за електроенергію.


Virus Doctor знищує до 99% вірусів. 
  Virus Doctor зменшує на 99% кількість більшості шкідливих вірусів, бактерій, цвілі та алергенів повітря*. * Основано на пристрої SPI, тестовано в Kitasato Environmental Science Center (Японія) & Chungnam National University (Корея). Дані отримано за визначених тестових мов і можуть відрізнятися залежно від факторів довкілля. Розмір камери : 500cc~1m³, Лише пристрій, час вимірювання 60~300 хв).


Керуйте звідусіль
  Кондиціонери Samsung пропонують можливість керування через Wi-Fi завдяки додатку Smart Home на вашому смартфоні, який допомагає віддалено вмикати і вимикати, контролювати функції і розклад операцій будь-коли та будь-де.** Доступно на пристроях з ОС iOS та Android. Підключення до мережі необхідне. Необхідний обліковий запис в додатку Samsung. Спостереження за витратами електроенергії. Ви можете перевіряти кількість спожитої електроенергії за день, за тиждень або за місяць. Ви також можете обмежити споживання електроенергії для максимального рівня енергоефективності.Доступно на пристроях iPhone та Android. Підключення до мережі необхідне. Необхідний обліковий запис в додатку Samsung. Основано на номінальній потужності під час роботи. Використання продемонстровано на прикладі додатку Smart Home і може мати незначні  відмінності від реального споживання електроенергії.

Атмосферний захист зовнішнього блоку. 
  Антикорозійне покриття для нового типу теплообмінника DURAFIN із застосуванням потужних антикорозійних матеріалів захистить від корозії та дозволить теплообміннику працювати без втрат ефективності протягом усього встановленого терміну  експлуатації (10-15 років). Ті частини корпусу, що найчастіше піддаються корозії, мають оцинковане покриття, в інших частинах використовується гальванічне фарбування та ABS пластик.


Захист плат управління.
  Додатковий контролер Samsung запобігає потраплянню до плати управління високочастотних імпульсів від загальної мережі  живлення. Ця технологія витримує зміну напруги від 80 вольт до 450 вольт.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі  звичайною моделлю Samsung AS18FCMID.

Захист двигуна компресора.
  Відмінністю технології захисту компресора Samsung є попередження від можливого його перевантаження при нестабільній  електричній напрузі. Діапазон збільшено до 132В, в порівнянні з попередніми моделями де діапазон починався з 170В.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі звичайною моделлю Samsung AS18ULA.

• Цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном
• PowerBoost Technology
• Теплообмінник DURAFIN
• Трикутна архітектура
• Потрійний Захист плюс
• Wind-Free технологія
• Virus Doctor
• Easy Filter Plus
• Wi-Fi Контроль

FMC Flat Multi Channel Плоскотрубний мультиканальний теплообмінник DURAFIN.
F&T Звичайний теплообмміник з мідних труб та алюмініевих ламелей.
8-POLE BLDC Подвійний ротаційний компресор з вентильним безконтактним 8-и полюсним електромотором.

Технические характеристики
Мощность охлаждения, кВт 1.3-4.0
Мощность обогрева, кВт 1.1-4.8
Потребляемая мощность, Холод/Тепло, кВт 1.06/0.99
Обслуживаемая площадь, м 35
Напряжение питания, V-Ph-Hz 220~240В~/ 50Гц / 1Φ
Расход воздуха, м3/ч 600
Температурный диапазон работы, Холод/Тепло, С -10~46//-15~24
Тип компрессора Инвертор/8-POLE BLDC/FMC
Уровень шума, Внутр/Нар, дБ(А) 19/46
Фреон R32
Длина магистрали, max, м 15
Габариты (Внутр/Наруж), ШхВхГ 828×267×265/720×548×265
Вес (Внут/Наруж), кг 9.4/27.6
Wi-Fi модуль Да
Гарантия 3 года

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Samsung серия AR9500M inverter (Wind-free и Wi-Fi) AR12MSPXBWKNER

  • Производитель: Samsung
  • Код товара:
  • Доступность: На складе
  • 26 999 грн.


Теги: Samsung серия AR9500M inverter (Wind-free и Wi-Fi) AR12MSPXBWKNER