Перший у світі цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном та технологією PowerBoost. 

  Презентований у 2016 році 8-полюсний інвертор – основа еволюції технології Samsung Digital Invertor. Використання 8-полюсного електродвигуна в компресорі, замість 4-х полюсного, збільшує точність керування, зменшує навантаження на  двигун та використання електроенергії, зменшує вібрацію та шум зовнішнього блоку. А PowerBoost Technology з цифровим 8-полюсним інвертером значно скорочує час, який потрібен для компресора, щоб досягти максимальної частоти обертів (Гц),  під час запуску*. Таким чином, ви можете насолоджуватися прохолодою швидше!


Трикутна архітектура внутрішнього блоку.

  Унікальний трикутний дизайн Samsung дозволяє найефективнішим чином забезпечувати не лише циркуляцію повітря всередині  вашої кімнати, охолоджуючи чи обігріваючи її за потребою, але і його очищення.Кожна деталь кондиціонера Samsung була розроблена з метою забезпечення надзвичайної ефективності та функціональності. Його внутрішній блок унікального трикутного дизайну має більшу площу, для кращого забору повітря. Покращена та збільшена форма повітророзподільного  механізму, унікальні розподільні жалюзі та вентилятор збільшеного діаметру забезпечують швидше, об’ємніше та комфортніше охолодження чи обігрів повітря, яке швидко досягне кожного куточку вашої кімнати.


Теплообмінник DURAFIN.

  Завдяки використанню нового типу теплообмінників DURAFIN, вдалося зменшити розміри та вагу зовнішнього блоку, одночасно покращивши ефективність охоложення під час спеки та обігріву за низьких температур зовнішнього повітря.


Атмосферний захист зовнішнього блоку. 

  Антикорозійне покриття для нового типу теплообмінника DURAFIN із застосуванням потужних антикорозійних матеріалів захистить від корозії та дозволить теплообміннику працювати без втрат ефективності протягом усього встановленого терміну  експлуатації (10-15 років). Ті частини корпусу, що найчастіше піддаються корозії, мають оцинковане покриття, в інших частинах використовується гальванічне фарбування та ABS пластик.


Захист плат управління.
  Додатковий контролер Samsung запобігає потраплянню до плати управління високочастотних імпульсів від загальної мережі  живлення. Ця технологія витримує зміну напруги від 80 вольт до 450 вольт.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі  звичайною моделлю Samsung AS18FCMID.

Захист двигуна компресора.
  Відмінністю технології захисту компресора Samsung є попередження від можливого його перевантаження при нестабільній  електричній напрузі. Діапазон збільшено до 132В, в порівнянні з попередніми моделями де діапазон починався з 170В.* Основано на порівнянні AR18KCFHGWK зі звичайною моделлю Samsung AS18ULA.

• Цифровий інвертор з 8-полюсним електродвигуном
• PowerBoost Technology
• Теплообмінник DURAFIN
• Трикутна архітектура
• Потрійний Захист плюс

FMC Flat Multi Channel Плоскотрубний мультиканальний теплообмінник DURAFIN.
F&T Звичайний теплообмміник з мідних труб та алюмініевих ламелей.
8-POLE BLDC Подвійний ротаційний компресор з вентильним безконтактним 8-и полюсним електромотором.

Технические характеристики
Мощность охлаждения, кВт 0.95 -.3.0
Мощность обогрева, кВт 0.93 -4.0
Потребляемая мощность, Холод/Тепло, кВт 0.75/0.94
Обслуживаемая площадь, м 27
Напряжение питания, V-Ph-Hz 220~240В~/ 50Гц / 1Φ
Расход воздуха, м3/ч 540
Температурный диапазон работы, Холод/Тепло, С -10~46//-15~24
Тип компрессора Инвертор/8-POLE BLDC/FMC
Уровень шума, Внутр/Нар, дБ(А) 19/47
Фреон R410
Длина магистрали, max, м 15
Габариты (Внутр/Наруж), ШхВхГ 750×249×246/720×548×265
Вес (Внут/Наруж), кг 8,2/29
Wi-Fi модуль Нет
Гарантия 3 года

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Samsung серия AR5500 inverter AR09JSFSRWKNER

  • Производитель: Samsung
  • Код товара:
  • Доступность: Нет в наличии
  • 17 499 грн.


Теги: Samsung серия AR5500 inverter AR09JSFSRWKNER